Capodanno - Sylwester - Przywitaj Nowy Rok we Włoszech
hello@helloitaly.pl
+48 514 550 442
Telefon: +48 514 550 442 E-mail: hello@helloitaly.pl
italyengland

CAPODANNO

CAPODANNO

Przywitaj Nowy Rok we Włoszech

Włoskie zabawy sylwestrowe najhuczniej obchodzone są w dużych metropoliach. O północy ludzie zbierają się w centrum, aby wspólnie wznieść toast i przy blasku fajerwerków witać Nowy Rok. To noc, gdy miasto żyje wspólnym rytmem, a knajpki i restauracje czynne są do białego rana.

Zapraszamy na kilkudniowy wyjazd, w trakcie którego nie tylko poznasz główne atrakcje wybranego miasta, ale również lokalne zwyczaje, jak choćby tradycyjny noworoczny skok do Tybru w Rzymie.
Jeśli zdecydujesz się powierzyć Hello Italy organizację swojego zimowego wypoczynku zapewnimy Twoim dzieciom opiekę polskiego instruktora, abyś i Ty mógł spędzić czas na czarnych szlakach. Zaproponujemy pobyt w apartamentach lub hotelach rodzinnych.

A może Sylwester w górach? Połącz radość wyjazdu narciarskiego z radosnym świętowaniem Nowego Roku wśród ośnieżonych szczytów. Do tego relaks w wellness i doskonała włoska kuchnia.

 

Poznajmy się lepiej, a wtedy:

Cel podróży - Capodanno

Cel podróży

Wspólnie wybierzemy miasto, którego energia i rytm najbardziej wpisują się w Twoje oczekiwania.

Noclegi - Capodanno

Noclegi

Otrzymasz od nas propozycje noclegów w wybranym standardzie lub zakresie cenowym. Do wyboru spośród: B&B lub agroturystyka, hotel 3* lub prywatny pensjonat, hotel 5* lub ekskluzywna rezydencja.

Przyjazd - Capodanno

Przyjazd

Na podstawie przedstawionej kalkulacji podejmiesz decyzje czy łatwiej/ bezpieczniej będzie wybrać podróż samolotem a może jednak wygodniejszy okaże się transport własny. Przedstawione dane dotyczące podróży pomogą Ci podjąc właściwa decyzje.

Plan pobytu - Capodanno

Plan pobytu

Przygotowany skrupulatnie na każdy dzień pobytu, z propozycjami atrakcji dobranymi specjalnie dla Ciebie, Twojej rodziny, grupy z którą podróżujesz.

Jeśli masz ochotę przywitać nadchodzący Nowy Rok wznosząc toast lampka Prosecco skontaktuj się z brokerem Hello Italy.

Wspólnie opracujemy Twój plan pobytu, dobierając atrakcje oraz dbając o bezpieczeństwo Twoje i Tobie najbliższych. Wybierz odpowiadający Ci PAKIET, opowiedz o swoich marzeniach. Reszta należy do nas. Dołożymy wszelkich starań, abyś przeżył wakacje swojego życia. Te, i wszystkie kolejne przygotowywane z nami.

Hello Italy!


Nasze rekomendacje:

Trydent-Górna Adyga

Lombardia

Emilia-Romania

Wenecja Euganejska