Con Bambini - Rodzinne ferie zimowe - narty i nie tylko
hello@helloitaly.pl
+48 514 550 442
Telefon: +48 514 550 442 E-mail: hello@helloitaly.pl
italyengland

CON BAMBINI

CON BAMBINI

Rodzinne ferie – narty i nie tylko

Wspólne lepienie bałwana, sanki, pierwsze kroki na łyżwach i zjazdy na nartach. Wieczorne kuligi, odpoczynek w wellness, wspólna kolacja. Brzmi dobrze?

Ferie zimowe, nawet z tymi najmłodszymi, wcale nie muszą oznaczać wyrzeczeń i uciążliwych obowiązków.

Jeśli zdecydujesz się powierzyć Hello Italy organizację swojego zimowego wypoczynku zapewnimy Twoim dzieciom opiekę polskiego instruktora, abyś i Ty mógł spędzić czas na czarnych szlakach. Zaproponujemy pobyt w apartamentach lub hotelach rodzinnych.

Podpowiemy, gdzie i jak bezpiecznie spędzić czas całą rodziną, aby każdy w trakcie zimowego urlopu odpoczął w swoim tempie i tak, jak lubi najbardziej.

Na życzenie zapewnimy opiekę polskiego instruktora oraz pomoc w wynajmie sprzętu zimowego.

 

Poznajmy się lepiej, a wtedy:

Cel podróży - Con Bambini

Cel podróży

Wspólnie wybierzemy stację, w której atrakcje i infrastruktura najbardziej odpowiadać będą oczekiwaniom Twojej rodziny.

Noclegi - Con Bambini

Noclegi

Otrzymasz od nas propozycje noclegów w wybranym standardzie lub zakresie cenowym. Do wyboru spośród: B&B lub agroturystyka, hotel 3* lub prywatny pensjonat, hotel 5* lub ekskluzywna rezydencja.

Przyjazd - Con Bambini

Przyjazd

Na podstawie przedstawionej kalkulacji podejmiesz decyzje czy łatwiej/ bezpieczniej będzie wybrać podróż samolotem a może jednak wygodniejszy okaże się transport własny. Przedstawione dane dotyczące podróży pomogą Ci podjąc właściwa decyzje.

Plan pobytu - Con Bambini

Plan pobytu

Przygotowany skrupulatnie na każdy dzień pobytu, z propozycjami atrakcji dobranymi specjalnie dla Ciebie, Twojej rodziny, grupy z którą podróżujesz.

Jeśli masz ochotę na niezapomniane zimowe szaleństwo z gwarancją śniegu skontaktuj się z brokerem Hello Italy.

Wspólnie opracujemy Twój plan pobytu, dobierając atrakcje oraz dbając o bezpieczeństwo Twoje i Tobie najbliższych. Wybierz odpowiadający Ci PAKIET, opowiedz o swoich marzeniach. Reszta należy do nas. Dołożymy wszelkich starań, abyś przeżył wakacje swojego życia. Te, i wszystkie kolejne przygotowywane z nami.

Hello Italy!


Nasze rekomendacje:

Lombardia

Dolina Aosty

Toskania