Poczuj niepowtarzalną energię największych miast We Włoszech
hello@helloitaly.pl
+48 514 550 442
Telefon: +48 514 550 442 E-mail: hello@helloitaly.pl
italyengland

Wypad Miejski

Wypad Miejski

Poczuj niepowtarzalną energię największych miast

Włoskie miasta w zimowej odsłonie to przede wszystkim feeria barw i świątecznych dekoracji, przyjazne temperatury, mniejsze kolejki do muzeów, korzystne wyprzedaże i, co równie ważne: atrakcyjne ceny lotów.

W okresie zimowym Rzym, Florencja, Mediolan, Wenecja czy Neapol to wciąż miejsca tętniące zżyciem, kuszące wystawami markowych sklepów i zapachami lokalnej kuchni.

 

Poznajmy się lepiej, a wtedy:

Cel podróży - City Break

Cel podróży

Wspólnie wybierzemy miasto, którego energia i rytm najbardziej wpisują się w Twoje oczekiwania.

Noclegi - City Break

Noclegi

Otrzymasz od nas propozycje noclegów w wybranym standardzie lub zakresie cenowym. Do wyboru spośród: B&B lub agroturystyka, hotel 3* lub prywatny pensjonat, hotel 5* lub ekskluzywna rezydencja.

Przyjazd - City Break

Przyjazd

Na podstawie przedstawionej kalkulacji podejmiesz decyzje czy łatwiej/ bezpieczniej będzie wybrać podróż samolotem a może jednak wygodniejszy okaże się transport własny. Przedstawione dane dotyczące podróży pomogą Ci podjąc właściwa decyzje.

Plan pobytu - City Break

Plan pobytu

Przygotowany skrupulatnie na każdy dzień pobytu, z propozycjami atrakcji dobranymi specjalnie dla Ciebie, Twojej rodziny, grupy z którą podróżujesz.

Jeśli masz ochotę powłóczyć się krętymi ulicami miasta, odkryć jego sekrety i główne atrakcje skontaktuj się z brokerem Hello Italy, wspólnie opracujemy Twój plan pobytu, dobierając atrakcje i opracowując szczegółowy harmonogram dnia, dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań.

Wybierz odpowiadający Ci PAKIET, opowiedz o swoich marzeniach. Reszta należy do nas. Dołożymy wszelkich starań, abyś przeżył wakacje swojego życia. Te, i wszystkie kolejne przygotowywane z nami.

Hello Italy!


Nasze rekomendacje:

Veneto

Emilia-Romania

Lombardia

Kalabria