Carnevale - Słynne parady i bale karnawałowe
hello@helloitaly.pl
+48 514 550 442
Telefon: +48 514 550 442 E-mail: hello@helloitaly.pl
italyengland

CARNEVALE

CARNEVALE

Słynne parady i bale karnawałowe – daj się porwać

Czas karnawału rozpoczyna we Włoszech święto Trzech Króli (Epiphania) a kończy wtorek poprzedzający Środę Popielcową (Ceneri). Jest to czas, w którym ulice każdego (większego i mniejszego) miasta półwyspu apenińskiego zapełniają przebierańcy, maskarady i parady nawiązujące do dawnych tradycji i folkloru.

Niekwestionowaną królową europejskiego karnawału jest Wenecja, niezmiennie przyciągająca rzesze turystów z całego świata. Ale również mniejsze miejscowości przygotowują w okresie karnawału szereg, często zaskakujących, imprez towarzyszących.

Więcej informacji o zwyczajach karnawałowych znajdziecie TUTAJ.

 

Poznajmy się lepiej, a wtedy:

Cel podróży - Carnevale

Cel podróży

Wspólnie wybierzemy miasto, którego energia i rytm najbardziej wpisują się w Twoje oczekiwania.

Noclegi - Carnevale

Noclegi

Otrzymasz od nas propozycje noclegów w wybranym standardzie lub zakresie cenowym. Do wyboru spośród: B&B lub agroturystyka, hotel 3* lub prywatny pensjonat, hotel 5* lub ekskluzywna rezydencja.

Przyjazd - Carnevale

Przyjazd

Na podstawie przedstawionej kalkulacji podejmiesz decyzje czy łatwiej/ bezpieczniej będzie wybrać podróż samolotem a może jednak wygodniejszy okaże się transport własny. Przedstawione dane dotyczące podróży pomogą Ci podjąc właściwa decyzje.

Plan pobytu - Carnevale

Plan pobytu

Przygotowany skrupulatnie na każdy dzień pobytu, z propozycjami atrakcji dobranymi specjalnie dla Ciebie, Twojej rodziny, grupy z którą podróżujesz.

Jeśli masz ochotę odnaleźć się w bajkowej scenerii weneckich postaci, zatracić się w hucznych zabawach lub turniejach historycznych skontaktuj się z brokerem Hello Italy.

Wspólnie opracujemy Twój plan pobytu, dobierając atrakcje oraz dbając o bezpieczeństwo Twoje i Tobie najbliższych. Wybierz odpowiadający Ci PAKIET, opowiedz o swoich marzeniach. Reszta należy do nas. Dołożymy wszelkich starań, abyś przeżył wakacje swojego życia. Te, i wszystkie kolejne przygotowywane z nami.

Hello Italy!


Nasze rekomendacje:

Wenecja Euganejska

Piemont

Toskania

Apulia