Pasqua - Wielkanoc prawdziwie po włosku
hello@helloitaly.pl
+48 514 550 442
Telefon: +48 514 550 442 E-mail: hello@helloitaly.pl
italyengland

PASQUA

PASQUA

Wielkanoc prawdziwie w stylu włoskim

Włosi zamiast pisankami cieszą się wielkanocnym barankiem, czekoladowymi jajkami oraz obecną na każdym stole COLOMBĄ ( tradycyjne ciasto drożdżowe, zwane gołębicą => OPIS). Jeśli masz ochotę świętować obchody Wielkiejnocy we Włoszech  wystarczy tylko puścić wodze fantazji: wiosenne promienie słońca na zimowym stoku Dolomitów? A może rodzinne wakacje na Toskańskiej prowincji? Do tego spotkanie z lokalnymi przysmakami i bogatą tradycją wspólnego świętowania. Tak, to Włochom wychodzi perfekcyjnie. W okresie wiosennym w większych,  i tych całkiem małych miastach organizowane są lokalne festiwale, często połączone z możliwością degustacji miejscowych produktów.

Jeśli zdecydujesz się powierzyć Hello Italy organizację swojego wiosennego wypoczynku zapewnimy Ci możliwość posmakowania włoskiej tradycji.

Podpowiemy, gdzie i jak bezpiecznie spędzić czas całą rodziną, aby każdy miał możliwość  spędzenia tego czasu  w swoim tempie i tak, jak lubi najbardziej.

Sprawdź, jak swoje wakacje z rodziną wspomina Babcia Lusia: WIELKANOC

 

Poznajmy się lepiej, a wtedy:

Cel podróży - Con Bambini

Cel podróży

Wspólnie wybierzemy region, który najbardziej pasował będzie do Twojego wymarzonego scenariusza wiosennych wakacji. Dolomity i wysokie Alpy będą idealne dla miłośników wiosennego narciarstwa. Toskania i Umbria to idylliczne wakacje na wsi. Marzysz o wiosennych spacerach po plaży – wybiera! Tylko 1 z 20 regionów włoskich nie ma dostępu do morza.

Noclegi - Con Bambini

Noclegi

W zależności od tego, jak najbardziej lubisz odpoczywać otrzymasz od nas propozycje noclegów w wybranym standardzie lub zakresie cenowym. Do wyboru spośród: miejski Bed &Breakfast lub klimatyczna wiejska agroturystyka; hotel 3* lub prywatny pensjonat a może wersja deLUX: hotel 5* lub ekskluzywna rezydencja.

Przyjazd - Con Bambini

Przyjazd

Na podstawie przygotowanej dla Ciebie  kalkulacji podejmiesz decyzję czy łatwiej/ bezpieczniej będzie wybrać podróż samolotem a może jednak wygodniejszy okaże się transport własny. Przedstawione dane dotyczące podróży pomogą Ci podjąć ostateczną decyzje. Dbamy o to, aby kalkulować wszystkie koszty przejazdu, łącznie z przerwą na espresso.

Plan pobytu - Con Bambini

Plan pobytu

Przygotowany skrupulatnie na każdy dzień pobytu, z propozycjami atrakcji dobranymi specjalnie dla Ciebie, Twojej rodziny, grupy z którą podróżujesz.

Jeśli masz życzenia specjalne, chcesz zaplanować udział w uroczystościach kościelnych lub dołączyć do zabawy w trakcie lokalnej fiesty – wystarczy, że nam o tym powiesz!

Wspólnie opracujemy Twój plan pobytu, dobierając atrakcje oraz dbając o bezpieczeństwo Twoje i Tobie najbliższych. Wybierz odpowiadający Ci PAKIET, opowiedz o swoich marzeniach. Reszta należy do nas. Dołożymy wszelkich starań, abyś przeżył wakacje swojego życia.Te, i wszystkie kolejne przygotowywane z nami.

Hello Italy!


Nasze rekomendacje:

Emilia-Romania

Dolina Aosty

Toskania