Smaki i aromaty Bożonarodzeniowych Jarmarków we Włoszech
hello@helloitaly.pl
+48 514 550 442
Telefon: +48 514 550 442 E-mail: hello@helloitaly.pl
italyengland

PASTA&VINO

PASTA&VINO

Smaki i aromaty Bożonarodzeniowych Jarmarków

Bożonarodzeniowe jarmarki to jedna z największych atrakcji w okresie świątecznym. Kolorowe stragany, pachnące przysmaki i świąteczna atmosfera dla wszystkich, którzy uwielbiają rodzinne święta i prawdziwie bajeczny powrót do lat dziecięcych.

W Okresie od 26 listopada do 27 grudnia proponujemy Państwu ofertę specjalną: wyjazd, w trakcie którego będziecie mogli poznać wybrane miasto w odsłonie zimowej a przy okazji wybrać się na wieczorny spacer między zielonymi choinkami, drewnianymi chatkami z wyrobami regionalnymi, degustacją grzanego wina czy produktów lokalnych.

 

Poznajmy się lepiej, a wtedy:

Cel podróży - Pasta&Vino

Cel podróży

Wspólnie wybierzemy miasto, którego energia i rytm najbardziej wpisują się w Twoje oczekiwania.

Noclegi - Pasta&Vino

Noclegi

Otrzymasz od nas propozycje noclegów w wybranym standardzie lub zakresie cenowym. Do wyboru spośród: B&B lub agroturystyka, hotel 3* lub prywatny pensjonat, hotel 5* lub ekskluzywna rezydencja.

Przyjazd - Pasta&Vino

Przyjazd

Na podstawie przedstawionej kalkulacji podejmiesz decyzje czy łatwiej/ bezpieczniej będzie wybrać podróż samolotem a może jednak wygodniejszy okaże się transport własny. Przedstawione dane dotyczące podróży pomogą Ci podjąc właściwa decyzje.

Plan pobytu - Pasta&Vino

Plan pobytu

Przygotowany skrupulatnie na każdy dzień pobytu, z propozycjami atrakcji dobranymi specjalnie dla Ciebie, Twojej rodziny, grupy z którą podróżujesz.

Jeśli masz ochotę na bożonarodzeniowy blask oraz odkrywanie w świątecznej aurze sekretów i zabytków wybranego miasteczka, skontaktuj się z brokerem Hello Italy już dziś.

Wspólnie opracujemy Twój plan pobytu, dobierając atrakcje i opracowując szczegółowy harmonogram dnia, dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań. Wybierz odpowiadający Ci PAKIET, opowiedz o swoich marzeniach. Reszta należy do nas. Dołożymy wszelkich starań, abyś przeżył wakacje swojego życia. Te, i wszystkie kolejne przygotowywane z nami.

Hello Italy!


Nasze rekomendacje:

Trydent – Góra Adyga

Lombardia

Wenecja Euganejska